
| Model: | YSPA25-8S |
|---|---|
| Product Category: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| Manufacturer: | YANSEN |
| Description: | YANSEN 2.5'' PA |
| Encapsulation: | - |
| Package: | Bulk |
| RoHS Status: | 1 |
|
Obtain quotation information
|
Quantity
Price
Total Price
2
$49.4000
$98.8000
10
$34.4000
$344.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | YANSEN |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Memory Size | 8GB |
| Memory Type | Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC) |
| Type | ATA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Form Factor | 2.5" |
| Speed - Read | 100MB/s |
| Speed - Write | 70MB/s |
