
| Model: | CF-DC-B-1G-I |
|---|---|
| Product Category: | Memory Cards |
| Manufacturer: | WINSYSTEMS INC. |
| Description: | HIGH SPEED 1GB |
| Encapsulation: | - |
| Package: | Bag |
| RoHS Status: | 1 |
|
Obtain quotation information
|
Quantity
Price
Total Price
5
$75.0000
$375.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | WINSYSTEMS INC. |
| Series | CF-DC-B-xxG-I |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Memory Size | 1GB |
| Memory Type | CompactFlash® |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Technology | SLC |
