
| Model: | 107083-3 |
|---|---|
| Product Category: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| Manufacturer: | iFixit |
| Description: | 1TB 3.5" SATA I |
| Encapsulation: | - |
| Package: | Bulk |
| RoHS Status: | |
|
Obtain quotation information
|
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | iFixit |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 88.90mm x 25.40mm |
| Memory Size | 1TB |
| Type | SATA III |
| Form Factor | 3.5" |
